Zoofizjoterapia Łódź


Nasze zwierzęta są narażone na różne urazy. Szczególnie dotyczy to koni, których główną cechą jest wysoka aktywność fizyczna. W naszej placówce w Łodzi przeprowadzamy zoofizjoterapię dla wszystkich kontuzjowanych i przeciążonych zwierzaków. Posiadamy wyspecjalizowaną kadrę, która potrafi się zająć koniem i ma duże doświadczenie w przeprowadzaniu terapii.
Dzięki odpowiedniemu wyposażeniu stadniny konie mają wszystko czego potrzeba, również odpowiednie towarzystwo. Poza tym zoofizjoterapia w Łodzi to również wygoda dla właścicieli wierzchowców. Każdy kto ma stadninę w okolicy centrum Polski może tutaj przyjechać. Szczególnie zapraszamy oczywiście właścicieli pobliskich stadnin.
A oto kilka słów o samej terapii. Zoofizjoterapia jaką prowadzimy w Łodzi opiera się na wykorzystaniu czynników fizykalnych w leczeniu urazów i przeciążonych mięśni u zwierząt. Poza tym jest też dobrym sposobem na usprawnienie i ochronę naszego przyjaciela podczas ostrych ćwiczeń czy wyścigów. Podstawową metodą jest masaż. Terapeuta wykonuje go ręcznie, za pomocą dokładnych, płynnych ruchów. Do metod zoofizjoterapii zaliczamy również stosowanie pola magnetycznego, ultradźwięków, temperatury, fali uderzeniowej, prądu elektrycznego, laseru i światła.
Jeżeli jesteście zainteresowani podniesieniem sprawności swojego pupila albo wyleczeniem kontuzji, to zapraszamy na zoofizjoterapię do Łodzi. Twój koń na pewno będzie ci wdzięczny.